Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2859
Stary 13.06.2022, 23:38
Z pierwszym się zgadzam, z drugim niekoniecznie.

Po prostu Pasieczny mi śmierdział od początku.

Pan Mowa Trawa.

Fuj.

Dodam też, że zgadzam się, bo znam efekty tego manewru. Przed sezonem byłem pełen nadziei na dobry sezon Wisły. Podobnie jak 90% kibiców i dziennikarzy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.06.2022 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując