zibi7 napisał(a):

|
Wymagania finansowe Brzęczka za swoje usługi są powszechnie znane, a podali je dziennikarze z Białegostoku, gdy Jagiellonia rozmiała z nim niedawno. A więc oddajmy im głos:
|
Ile by ten Brzęczek nie bral (.a sądzę że mniej niż 100k miesięcznie, bo to by dawało 1.2 .mln rocznie dla zadłużonej Wisły!), To i tak na tej pensji jechał 3 miesiące.