Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2855
Stary 13.06.2022, 22:50
s1mone napisał(a):Wyświetl post
To co wyżej.

Gdyby nie pandemia karnetów byłoby dużo więcej sprzedanych, biletów również.
Ale w jakiej skali? Bo na pewno nie w skali porównywalnej do akcji karnetowej z wiosny 2019, litości.

Zejdźmy na ziemię i oceniajmy to, co było i mogło być w rzeczywistości. Pandemia w 2021/22 to sprawy odpryskowe i tyle. Ludzi chodziło na mecze tyle, co zwykle, a kiedy nie chodzili, to przez jakość gry. Reszta to margines statystyczny, który z nawiązką finansowo pokrył Orlen czy nowi akcjonariusze.

Cytat:
Zauważ, że ani Lucjusz ani ja nie próbujemy się zasłaniać pandemią, bo przecież obydwaj widzieliśmy, że budżet był na czołowe lokaty w lidze, a nie spadek.
No właśnie zauważam wprost przeciwnie, że ktoś próbuje usprawiedliwić to, jak zarząd zarządzał tym sezonem domniemanymi skutkami pandemii.

Cytat:
Po prostu gadanie, że pandemia nie miała wpływu na budżet Wisły w tym roku to zwykła manipulacja. Pośrednio miała ogromny.
Absolutnie się z tym nie zgadzam, co więcej, nikt nie jest w stanie mi tego pokazać na liczbach. Są tylko kwantyfikatory.
Odpowiedz cytując