|
termalica jest dla bruk betu traktowana dla firmy. żeby o bruk becie gadać. w nastepnym sezonie oni awansują na 99% i potem spadną. właściciel się tym nie przejmuje.
U nas prezes złozyl dymisje. Wie ze sknocił i pozwalaja mu rzadzić jeszcze okienko transferowe...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|