Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2022, 19:22
termalica jest dla bruk betu traktowana dla firmy. żeby o bruk becie gadać. w nastepnym sezonie oni awansują na 99% i potem spadną. właściciel się tym nie przejmuje.
U nas prezes złozyl dymisje. Wie ze sknocił i pozwalaja mu rzadzić jeszcze okienko transferowe...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując