Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2806
Stary 13.06.2022, 17:45
nero napisał(a):
Ja wiem, że to tylko przejęzyczenia, ale Błaszczykowski żyje w roku 2020 i spadł do 2 ligi. Jak się tak zastanowić, kadra składała się z wielu obcokrajowców, może oni faktycznie nie dogadali się jaki jest cel Wisły.

Dla mnie najlepszy jego tekst o tym, że się stadion śmiał z niego jak wchodził na murawę w ostatnim meczu sezonu..... Przecież on dostał oklaski....
Odpowiedz cytując