nero napisał(a):
|
Ja wiem, że to tylko przejęzyczenia, ale Błaszczykowski żyje w roku 2020 i spadł do 2 ligi. Jak się tak zastanowić, kadra składała się z wielu obcokrajowców, może oni faktycznie nie dogadali się jaki jest cel Wisły.
|
Dla mnie najlepszy jego tekst o tym, że się stadion śmiał z niego jak wchodził na murawę w ostatnim meczu sezonu..... Przecież on dostał oklaski....