Ta konferencja to jedna wielka farsa, kpina, żenada i kompromitacja.
Nie dziwię, że byłem atakowany przez różnych idiotów w ostatnich dniach, bo takiej konferencji można było się spodziewać.
To konferencja ludzi skompromitowanych, którzy po prostu nie wiedzą co dalej robić.
To wy jesteście grabarzami Wisły.
Te bajeczki o odwołaniu dymisji Dawidka czy obniżce pensji dla Jureczka - normalnie przedszkole.
Jurek po ewentualnym awansie dostanie bardzo wysoką premie, więc mu się to zwróci z nawiązką, a że awans na 99% powinien być oczywistą oczywistością...
Zabrakło wielu oczywistych pytań na konferencji odnośnie ostatnich trzech lat - układu rodzinnego, burdelu transferowego i całej reszty.
Tylko kto miał je zadać.
Jestem straszliwie rozczarowany, zniechęcony, zniesmaczony dzisiejszą szopką.
Szymon Jadczak jak zwykle w punkt:
Cytat:
|
Podsumowanie konferencji Wisły: brat właściciela, bez sukcesów i doświadczenia w zarządzaniu dalej będzie zarządzał, właściciele, którym od 3 lat nie idzie, nie wiedzą dlaczego im nie idzie, ale dalej będą próbowali. Na Twitterze kłamią. A w ogóle nie możemy mówić o szczegółach.
|
Coraz śmielej trzeba pisać, że to wcale nie rządy Sarapaty i jej ekipy były najgorsze, tylko obecnych rodzinnych Marsjan.
Takiego zażenowania postawą władz Wisły jak w ostatnich tygodniach nie było jeszcze. To normalny sabotaż.
Ale tak się kończy dogmat o niemylności stworzony po tzw. odnowieniu.
Wasz czas w Wiśle powinien dobiec końca i to w trybie natychmiastowym. Z tymi ludźmi Wisła nie wróci na właściwe tory.