|
dużo osób nie zwróciło na to uwage, ale po pytaniu, jaki mam cel na przyszły sezon, spodziewałem się odpowiedzi typu, miejsce Wisły jest w ekstraklasie, szanujemy pozostałe Kluby, ale głównym celem jest awans jak najszybciej do esy, a tutaj dostaliśmy odpowiedź, że będzie co będzie i ważny kolejny mecz.. przyzwyczajenie do marazmu..
|