|
Przerażenie.
To jedyna rzecz, którą odczuwam po konferencji.
Od co najmniej dwóch miesięcy wiadomo, że lecimy z hukiem z ekstraklasy.
Odpowiedzialność za trzy lata błędnych decyzji i złego zarządzania. Nie ma i nie będzie.
Plan organizacyjno-finansowy, sponsorzy, zasady wynajęcia stadionu. Robimy, staramy się, pot nam kapie z czoła, bla bla bla.
Kadra na przyszły sezon, ze szczególnym uwzględnieniem zawodników ofensywnych. Robimy, staramy się, pot nam kapie z czoła, bla bla bla. Przypominam, miesiąc do rozgrywek. Niech zgadnę co będzie mówione za pół roku "runda była zła, ale trener miał do dyspozycji kadrę dopiero tydzień przed rozpoczęciem ligi".
Przyczyny spadku - moim zdaniem kompletnie nie trafione.
Itd.
Zobaczyłem bezradnych właścicieli. A wystarczyło wynająć kogoś kto zna się na prowadzeniu klubu. Wyszłoby taniej niż dokładanie po bańce co roku do budżetu.
A najgorsze jest to, że nie ma dla nich alternatywy.
A, i kiedy przewidywane jest Walne Zebranie Akcjonariuszy. Ktoś, coś...
|