Jaroo1 napisał(a):

|
W sumie ta konferencja mogła być zrobiona 2 dni po sezonie. Nadal nic nie wiadomo.
|
Nie mogłaby być, bo nie osiągnęłaby swojego celu - odłożenie wszystkiego o miesiąc i wyjście na konferencję ze świadomością, że realnie nic się już nie może zmienić, więc nic się już niespodziewanego nie wydarzy i zostaje jak miało zostać.