Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2779
Stary 13.06.2022, 15:04
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
W sumie ta konferencja mogła być zrobiona 2 dni po sezonie. Nadal nic nie wiadomo.
Nie mogłaby być, bo nie osiągnęłaby swojego celu - odłożenie wszystkiego o miesiąc i wyjście na konferencję ze świadomością, że realnie nic się już nie może zmienić, więc nic się już niespodziewanego nie wydarzy i zostaje jak miało zostać.
Odpowiedz cytując