|
Szopka z fejkową dymisją Dawidka OCZYWIŚCIE odrzuconą sprawiła, że wyłączyłem ten żenujący spektakl w ....u, niby się człowiek łudził, że "branie pełnej odpowiedzialności" będzie się łączyło z jakimiś konsekwencjami, ale po co, skoro wystarczy powiedzieć, że bierze się odpowiedzialność i się "zajebało" XD
|