Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 12.06.2022, 21:06
Ppletanovic wyglądał lepiej niż reszta BO GRAŁ U NAS KRÓTKO. Tylko tyle...

My nie mieliśmy słabej kadry. Mieliśmy dobrą kadrę, która grała na 30 % możliwości. Dlatego Poletanovic grający na 70 % wyglądał jak z innej planety.

To nie piłkarze są problemem. Problemem jest "klimat". Nie wiem jak można tego nie widzieć.

A Frydrychowi zupełnie się nie dziwię. Trafił w szambo więc ucieka, zanim całkiem nie utonie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując