|
Ppletanovic wyglądał lepiej niż reszta BO GRAŁ U NAS KRÓTKO. Tylko tyle...
My nie mieliśmy słabej kadry. Mieliśmy dobrą kadrę, która grała na 30 % możliwości. Dlatego Poletanovic grający na 70 % wyglądał jak z innej planety.
To nie piłkarze są problemem. Problemem jest "klimat". Nie wiem jak można tego nie widzieć.
A Frydrychowi zupełnie się nie dziwię. Trafił w szambo więc ucieka, zanim całkiem nie utonie.
|