Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 11.06.2022, 14:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Basha gdy był zdrowy i w formie to nakrywał Poletanovicia czapką - taka prawda.

Wiadomo, że zdrowie kruche, ale jeśli się nie posypie to na poziomie 1 ligi to będzie gość z innej planety. Wiadomo ryzyko zdrowotne spore, ale bierzemy goscia z charakterem, który jest Wislakiem i zna szatnie. Umiejętności ma wyższe niż inni pomocnicy 1 ligowi. Nie rozumiem płaczu. Jak się nie uda to trudno, ale jeśli Basha dobrze odpoczął w Grecji i był dłuższy czas w treningu to możemy za małe pieniądze mieć goscia głodnego gry, co nam cały środek pola będzie trzymał. Ja myślę, że on ma coś do udowodnienia przede wszystkim samemu sobie i chce grać.
ale ty nie rozumiesz , ze on jest "posypany" juz teraz ?
Odpowiedz cytując