Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89957
Stary 11.06.2022, 10:36
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Panowie a może po prostu jest tak, że Basha zgodził się grać/być u nas za grosze, a bardziej niż o jego umiejętności sportowe chodzi o charakter. Nie ukrywajmy, że w poprzednim sezonie to właśnie w mentalności naszych grajków był największy problem. Brak kapitana, brak lidera w szatni. Basha może być kims kto właśnie całe to towarzystwo ma załapać za mordę. Wcześniej nie widziałem , żeby ktoś o tym mówił, ale kogo my chcemy jako kapitana w przyszłym sezonie? Na ten moment Basha wydaje się jedyną osobą gotową przyjąć tę rolę.
Jak liderem/kapitanem ma być osoba, która od dwóch lat leczy kontuzje? Mało już mamy takich liderów? Uryga, Ondrasek. Mamy też legende Kube! i jakoś ci liderzy/legenda nie dały rady?

A wiesz czemu nie dały rady bo są kontuzjowane lub za słabe na boisku... Ściągamy piłkarskiego inwalidę, który nie gra regularnie w piłkę od dwóch lat.

Jaka jest szansa, że u nas odpali? Żadna bo wystarczy spojrzeć na jego karte chorobową... Takimi transferami trio ośmiesza siebie i nas jako klub.
Odpowiedz cytując