|
Nie każdy łysy będzie liderem w szatni.Tak z przymrużeniem oka...
Nie sadzę żeby Basha grał za frytki,myślę że nawet za podpis coś tal przytulił.Lider to powinien się sam wykreować a nie że kupimy kogoś wprowadzimy do szatni i powiemy oto wasz nowy lider,macie się słuchać.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 11.06.2022 o godz. 09:31.
|