|
Basha prawie 2 lata nie zagrał pełnego meczu. Jeśli nawet nie złapie kontuzji w okresie przygotowawczym, to najpierw będzie musiał wrócić do rytmu meczowego 2-3 mecze z ławki pewnie. A potem tak jak napisali koledzy wyżej kontuzja, przerwa i tak w kółko przez 2 lata.
|