Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89947
Stary 11.06.2022, 08:20
orm napisał(a):Wyświetl post
Ten transfer jest nierozsądny. Jeszcze na dwa lata. Dla Bashy bardzo dobrze, dla Wisły słabo. Jedyna korzyść to większa kontrola nad szatnią
Ja bym dodał że też argument dla Fernandeza aby został. Ściągają jego dobrego kolegę, w dodatku pogada sobie po Hiszpańsku. Dla piłkarzy ten ruch jest motywujący, bo nie przychodzi anonimowy gracz.

Będę się cieszył jak zagra chociaż te 40% spotkań.
Odpowiedz cytując