orm napisał(a):

|
Ten transfer jest nierozsądny. Jeszcze na dwa lata. Dla Bashy bardzo dobrze, dla Wisły słabo. Jedyna korzyść to większa kontrola nad szatnią
|
Ja bym dodał że też argument dla Fernandeza aby został. Ściągają jego dobrego kolegę, w dodatku pogada sobie po Hiszpańsku. Dla piłkarzy ten ruch jest motywujący, bo nie przychodzi anonimowy gracz.
Będę się cieszył jak zagra chociaż te 40% spotkań.