|
Tylu błaznów jednocześnie nie było w historii polskiej piłki klubowej nigdy. Trzech facetów którzy w dalszym ciągu nie są wyciągnąć żadnych wniosków z przeszłości. Powrót Bashy to taki drugi gong po spadku z ekstraklasy. Ściągać gościa do środka pola tak szklanego może tylko nasze Trio totalnych dyletantów. Trio to najgorsi właściciele w historii polskiego futbolu.
|