Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89942
Stary 11.06.2022, 01:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy w potrzasku. Kto z głową na karku przyjdzie do klubu zadłużonego, pikującego w dół, do klubu gdzie rządzi rodzinka w szatni jako piłkarz, trener, prezes i właściciel?
Przecież każdy normalny człowiek będzie się trzymał z dala od tego chorego układu bo tutaj jak przychodzisz to w razie "W" jesteś na straconej pozycji, bo się ścierasz z całą ścianą rodziny i przyjaciół. Także tacy piłkarze wiele ryzykują. Lepiej sobie isć do mniejszego klubu gdzie jest jakiś profesjonalizm i zalążek planu. Szok ale lepiej isć do takiej Termalici obecnie niż do Wisły Kraków.
W potrzasku jesteśmy bo ludzie którzy kierują klubem są dyletantami jeśli chodzi o stronę sportową a najgorsze w tym wszystkim że nie zdają sobie z tego sprawy. I chyba myślą tak jak Ty, "O boziu nikt do nas nie przyjdzie kogo my możemy zatrudnić Dawid musimy zrobić szybki awans dzwoń do Zdenka i Bashy oni jeszcze grają w piłkę a może Boguś by wrócił ? To fajny chłopak, Dawid kogo my tam mamy jeszcze ? Dawid dawaj telefon sam podzwonię bo za tydzień startujemy obóz"
Tak naprawdę pole do manewru jest wielkie piłkarzy których możemy zatrudnić jest w .... i trochę tylko trzeba umieć to robić, prowadzić właściwą selekcję i obserwacje, niestety jak widać w tym układzie właścicielskim jest to chyba niemożliwie. Obym się mylił ale dla mnie podpisanie Bashy to taki papierek lakmusowy świadczący że o tym że nic się sportowo u nas nie zmieni.
Odpowiedz cytując