Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2763
Stary 11.06.2022, 00:02
Może po prostu przyjmijmy, że od nie wiadomo jak dawna Wisła nie ma szczęścia do właścicieli. Cupiał sypał kasą i super, tych mistrzostw i gry z elitą Europy nam nikt nie odbierze, ale poza tym? Brak długoterminowych celi i dążenia do nich krok po kroku, wszystko miało być na już, a koniec końców zostawił nas z wielomilionowymi długami oraz podrzucił oszustowi.

Może kiedyś doczekam takiego zarządzania klubem, jakie ma teraz Raków. Brzoska z InPostu nie chciałby może klubu?

Cytat:
Nasze 2 nowe nabytki na zdjęciach zasłaniają logo Orlenu, także był sponsor i ni ma. Czy utratę sponsora można zapisać na konto prezesa czy też nie?
To jest ta bomba, którą szykują na poniedziałek. A poza tym standardowe "popełniliśmy błędy... wyciągniemy wnioski... jak najwyższe miejsce... liga będzie ciężka... dejcie piniondze, mamy hory klub (to akurat była by prawda)"
Ostatnio edytowane przez Elendil : 11.06.2022 o godz. 00:06.
Odpowiedz cytując