Może po prostu przyjmijmy, że od nie wiadomo jak dawna Wisła nie ma szczęścia do właścicieli. Cupiał sypał kasą i super, tych mistrzostw i gry z elitą Europy nam nikt nie odbierze, ale poza tym? Brak długoterminowych celi i dążenia do nich krok po kroku, wszystko miało być na już, a koniec końców zostawił nas z wielomilionowymi długami oraz podrzucił oszustowi.
Może kiedyś doczekam takiego zarządzania klubem, jakie ma teraz Raków. Brzoska z InPostu nie chciałby może klubu?
Cytat:
|
Nasze 2 nowe nabytki na zdjęciach zasłaniają logo Orlenu, także był sponsor i ni ma. Czy utratę sponsora można zapisać na konto prezesa czy też nie?
|
To jest ta bomba, którą szykują na poniedziałek. A poza tym standardowe "popełniliśmy błędy... wyciągniemy wnioski... jak najwyższe miejsce... liga będzie ciężka... dejcie piniondze, mamy hory klub (to akurat była by prawda)"