Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 10.06.2022, 22:38
No wiadomo, a Koalik pisze jakby TRIO z takiego hegemona doprowadziło do spadku :d szkoda tylko, że nie wspomniał, że Cupiał w 2012 roku odciął prąd, a w 2016 zawinął się.

DODATKOWO KOALIK pisze:

"To tak jak Real by spadł, Bayern albo Manchester United" na SB i rzuca przykłady chyba jedynych klubów na świecie, które finasowo wychodzą na plus i grubo zarabiają nie no GENIALNE porównanie.

azor chcesz podyskutować o tych argumentach koalika?



===

Niemniej jednak jakąś sympatią darzę KOALIKA bo nagle tak z czapy odpala się i rzuca wysryw żali i głupot - jest to komiczne i zbawane dla mnie mimo tragizmu sytuacji w jakiej znaleźliśmy się.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.06.2022 o godz. 22:42.

Odpowiedz cytując