No wiadomo, a Koalik pisze jakby TRIO z takiego hegemona doprowadziło do spadku :d szkoda tylko, że nie wspomniał, że Cupiał w 2012 roku odciął prąd, a w 2016 zawinął się.
DODATKOWO KOALIK pisze:
"To tak jak Real by spadł, Bayern albo Manchester United" na SB i rzuca przykłady chyba jedynych klubów na świecie, które finasowo wychodzą na plus i grubo zarabiają

nie no GENIALNE porównanie.
azor chcesz podyskutować o tych argumentach koalika?
===
Niemniej jednak jakąś sympatią darzę KOALIKA bo nagle tak z czapy odpala się i rzuca wysryw żali i głupot - jest to komiczne i zbawane dla mnie mimo tragizmu sytuacji w jakiej znaleźliśmy się.