Jaroo1 napisał(a):

|
A to z kim on w ogóle ma obecnie rywalizować w tej drugiej linii? hehehe
|
To raczej dość zabawne ale póki co jeszcze został cały wagon, Skvarka, Plewka, Kuveljic, Fazlagic, Zukov, Szywacz , Gądek, Duda
Może odejść 5 z nich a może 2, pożyjemy zobaczymy.
Jak będzie zdrowy to dobry transfer na 1 ligę. Choć wątpię że będzie dostępny w więcej niż 40% spotkaniach