Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 10.06.2022, 22:33
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A to z kim on w ogóle ma obecnie rywalizować w tej drugiej linii? hehehe
To raczej dość zabawne ale póki co jeszcze został cały wagon, Skvarka, Plewka, Kuveljic, Fazlagic, Zukov, Szywacz , Gądek, Duda
Może odejść 5 z nich a może 2, pożyjemy zobaczymy.

Jak będzie zdrowy to dobry transfer na 1 ligę. Choć wątpię że będzie dostępny w więcej niż 40% spotkaniach
Odpowiedz cytując