Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2756
Stary 10.06.2022, 21:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to nie było odkrywcze skoro 3/4 forum jest nadal w szoku że spadliśmy.

Z TS nie miałem racji. I co z tego wynika?
To, że dałbyś się wtedy pokroić za RN pod wezwaniem Misia - ergo, racjonalne ocenianie sytuacji w Twoim przypadku nie istnieje. Tak wiem "dałem się oszukać Sarapacie"
Odpowiedz cytując