wolfy napisał(a):

Nie wiem czy to nie było odkrywcze skoro 3/4 forum jest nadal w szoku że spadliśmy.
Z TS nie miałem racji. I co z tego wynika?
|
To, że dałbyś się wtedy pokroić za RN pod wezwaniem Misia - ergo, racjonalne ocenianie sytuacji w Twoim przypadku nie istnieje. Tak wiem "dałem się oszukać Sarapacie"
