|
W hoy ryzykowny transfer jeżeli chodzi o Bashę. Niezły zawodnik, gdy jest zdrowy.. i tutaj jest właśnie ryzyko, bo jest dość szklanym piłkarzem.
Jeżeli chcemy szybko powrócić do Ekstraklasy nie możemy sobie pozwolić na choćby jeden niewypał transferowy.
PS. z długością umowy Bashy, ktoś nieco zwariował..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 10.06.2022 o godz. 20:47.
|