Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#566
Stary 10.06.2022, 12:00
santiago_1986 napisał(a):Wyświetl post
Odnosząc się do historii to ostatnim razem Wisła awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej mając w składzie takich zawodników jak: Sarnat, Giszka, Matyja, Bogdan Zając, Kulawik, Surma, Pater, Kaliciak (17 bramek) i Świerad (15 bramek), a przypomnę, że wtedy były dwie drugie ligi, więc było łatwiej. Nie wiem czy nasza obecna kadra ma jakikolwiek podjazd do tamtej.
Wisła z sezonu 1995.96 rozjechałaby obecną drużynę strzelając 4-5 bramek. Nie wiem skąd u niektórych ten optymizm i przekonanie, że będziemy walczyli o awans.
Odpowiedz cytując