Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23340
Stary 10.06.2022, 08:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co mnie bardziej dziwi, zachowanie menagera niż jego ocena przez kibiców. Chociaż nie, wiem.

Agent zachwala swojego zawodnika - naprawdę ktoś się temu dziwi?

Spodziewaliście że powie: mam przeciętnego zawodnika w skali ekstraklasy, ale kluczowego dla Wisły. Będzie dla niej oddany sercem bo dla nas nie liczą się pieniądze i poziom rozgrywkowy.

Taka wypowiedź jaka padła wczoraj mnie ni ziębi, ni grzeje. Menager jest od tego by robić pianę i jak widać jest w niej skuteczny.
Ja pisałem główną część posta przed tym, jak znalazłem wywiad i doczytałem, że info wyszło od menegera.

Potem miałem to podkreślić albo zedytować post, ale pomyślałem, że może za wcześnie. Zobaczymy, co zrobi zawodnik. To mogło być bicie piany i zachwalanie, a mogła być to już gra ustalona z Plewką. Zobaczymy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując