Karherop napisał(a):

Nie wiem co mnie bardziej dziwi, zachowanie menagera niż jego ocena przez kibiców. Chociaż nie, wiem.
Agent zachwala swojego zawodnika - naprawdę ktoś się temu dziwi?
Spodziewaliście że powie: mam przeciętnego zawodnika w skali ekstraklasy, ale kluczowego dla Wisły. Będzie dla niej oddany sercem bo dla nas nie liczą się pieniądze i poziom rozgrywkowy.
Taka wypowiedź jaka padła wczoraj mnie ni ziębi, ni grzeje. Menager jest od tego by robić pianę i jak widać jest w niej skuteczny.
|
Ja pisałem główną część posta przed tym, jak znalazłem wywiad i doczytałem, że info wyszło od menegera.
Potem miałem to podkreślić albo zedytować post, ale pomyślałem, że może za wcześnie. Zobaczymy, co zrobi zawodnik. To mogło być bicie piany i zachwalanie, a mogła być to już gra ustalona z Plewką. Zobaczymy.