pi0tr3k94 napisał(a):

Mógł to powiedzieć w zupełnie inny sposób: np. "dla Patryka jako prawdziwego Wiślaka gra w pierwszej lidze to koszmar i dla tego zrobi wszystko żeby razem z zespołem wrócić do ekstraklasy, bo wierzy że tam jest miejsce dla niego i Klubu".
Brzmi dużo lepiej.
|
Tak powinien powiedzieć Patryk. Jego agent ma inne cele - jak najlepsze warunki dla swojego klienta i dla siebie
