Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23336
Stary 10.06.2022, 07:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Byłoby szkoda gdyby taki zawodnik grał w pierwszej lidze."
Ja bym jednak nie traktował wypowiedzi menedżerów poważnie, ani tym bardziej tzw. dziennikarzy.
Nie wiem co mnie bardziej dziwi, zachowanie menagera niż jego ocena przez kibiców. Chociaż nie, wiem.

Agent zachwala swojego zawodnika - naprawdę ktoś się temu dziwi?

Spodziewaliście że powie: mam przeciętnego zawodnika w skali ekstraklasy, ale kluczowego dla Wisły. Będzie dla niej oddany sercem bo dla nas nie liczą się pieniądze i poziom rozgrywkowy.

Taka wypowiedź jaka padła wczoraj mnie ni ziębi, ni grzeje. Menager jest od tego by robić pianę i jak widać jest w niej skuteczny.
Odpowiedz cytując