wolfy napisał(a):

"Byłoby szkoda gdyby taki zawodnik grał w pierwszej lidze." 
Ja bym jednak nie traktował wypowiedzi menedżerów poważnie, ani tym bardziej tzw. dziennikarzy.
|
Nie wiem co mnie bardziej dziwi, zachowanie menagera niż jego ocena przez kibiców. Chociaż nie, wiem.
Agent zachwala swojego zawodnika - naprawdę ktoś się temu dziwi?
Spodziewaliście że powie: mam przeciętnego zawodnika w skali ekstraklasy, ale kluczowego dla Wisły. Będzie dla niej oddany sercem bo dla nas nie liczą się pieniądze i poziom rozgrywkowy.
Taka wypowiedź jaka padła wczoraj mnie ni ziębi, ni grzeje. Menager jest od tego by robić pianę i jak widać jest w niej skuteczny.