santiago_1986 napisał(a):

|
Odnosząc się do historii to ostatnim razem Wisła awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej mając w składzie takich zawodników jak: Sarnat, Giszka, Matyja, Bogdan Zając, Kulawik, Surma, Pater, Kaliciak (17 bramek) i Świerad (15 bramek), a przypomnę, że wtedy były dwie drugie ligi, więc było łatwiej. Nie wiem czy nasza obecna kadra ma jakikolwiek podjazd do tamtej.
|
Tylko, że tamta Wisła miała dwie rzeczy, których nie ma w tej chwili 90% drużyny
1. Wiślackie DNA
2. Charakter i wolę walki