pi0tr3k94 napisał(a):

Niewiadomski z Lecha podobno już po testach, w zeszłym sezonie grał w rezerwach, lewy obrońca.
Przewija się też w plotkach Żyro.
|
No super z tym Niewiadomskim. Prócz tego że, jest młody i perspektywiczny to raczej poziomu do drużyny nie wniesie. Ma doświadczenie z 2 ligowymi boiskami.