Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23332
Stary 09.06.2022, 22:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
to znaczy, że 1) jest i będzie słabo finansowo i negocjują obniżkę kontraktu z każdym,
Skandalem by było, gdyby piłkarze, którzy spuścili Wisłę do 1 ligi mieliby w niej zarabiać tyle ile zarabiali w Ekstraklasie. Ja mam właśnie nadzieję że z każdym z tych grajków negocjują obniżkę kontaktu, a jak nie pasuje Plewce i innym, to won. Krótka piłka.
Odpowiedz cytując