czaro napisał(a):

|
to znaczy, że 1) jest i będzie słabo finansowo i negocjują obniżkę kontraktu z każdym,
|
Skandalem by było, gdyby piłkarze, którzy spuścili Wisłę do 1 ligi mieliby w niej zarabiać tyle ile zarabiali w Ekstraklasie. Ja mam właśnie nadzieję że z każdym z tych grajków negocjują obniżkę kontaktu, a jak nie pasuje Plewce i innym, to won. Krótka piłka.