Stelio napisał(a):

|
za 5 lat ekstraklasę w Krakowie będzie można oglądać u sąsiadki i na czyżynach.
|
Jakiś nowy klub na Czyżynach? Bo Wieczysta to osiedle, cóż, Wieczysta

Zaraz przy Olszy. W sumie taka okolica i rodzinna atmosfera wokół klubu, że może Misiek niedługo do nich dołączy.
A co do samego klubu - zawsze mieli bardzo dobrych trampkarzy i juniorów, ścisła topka jeżeli chodzi o Kraków. Tyle czy jednak osiedlowy klub bez bazy kibicowskiej ani historii w w wyższych ligach w ogóle może przebić się do Ekstraklasy? Moim zdaniem wyżej niż Puszcza nie podskoczą.