Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.06.2022, 22:41
Stelio napisał(a):Wyświetl post
za 5 lat ekstraklasę w Krakowie będzie można oglądać u sąsiadki i na czyżynach.
Jakiś nowy klub na Czyżynach? Bo Wieczysta to osiedle, cóż, Wieczysta Zaraz przy Olszy. W sumie taka okolica i rodzinna atmosfera wokół klubu, że może Misiek niedługo do nich dołączy.

A co do samego klubu - zawsze mieli bardzo dobrych trampkarzy i juniorów, ścisła topka jeżeli chodzi o Kraków. Tyle czy jednak osiedlowy klub bez bazy kibicowskiej ani historii w w wyższych ligach w ogóle może przebić się do Ekstraklasy? Moim zdaniem wyżej niż Puszcza nie podskoczą.
Odpowiedz cytując