|
Byłem dziś w aptece Słoneczna i tak sobie pomyślałem o Kwietniu i tej rzekomej oferty dla Imaza w okręgówce opiewającej na 120 tys. zł miesięcznie. Może dobrze, że on nie przejął Wisły, bo to taki wczesny Cupiał dla ubogich.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|