|
Przestańcie robić z tego poletanovica jakiegoś półboga, gość jest średniakiem, który na tle naszej beznadziejnych grajków się wyróżniał. Nie widzę, żeby biła się o niego Amica z legią, tylko Zagłębie i Śląsk, zespoły które ledwo uniknęły spadku.
No i ile wy byście za niego chcieli, milion ojro?
|