silver03 napisał(a):

|
No to bez licytacji są w TOP 4 największych kompromitacji.
|
Nie zmieści się w top 5, jeszcze raz przeczytaj co kolega wyżej napisał. IMO sprzedaż meczu w 93, Meresiński, Sharksi, Vanna Ly, nóż w głowie Dino Baggio (i jego tragiczne konsekwencje dla klubu) to top 5, można dyskutować o kolejności. Potem możemy zacząć liczyć spadki.
Co ciekawe za dwa z wyżej wymienionych odpowiada Misiek.
@Lucjusz - cieżko powiedzieć, bo koleś miał jakieś urazy i z jakiegoś powodu pozostawał bez klubu. Pytanie jak ze zdrowiem Elvisa.
Poletanović oficjalnie sprzedany, podobno 400 tys. zł.