Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 09.06.2022, 14:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
No to bez licytacji są w TOP 4 największych kompromitacji.
Nie zmieści się w top 5, jeszcze raz przeczytaj co kolega wyżej napisał. IMO sprzedaż meczu w 93, Meresiński, Sharksi, Vanna Ly, nóż w głowie Dino Baggio (i jego tragiczne konsekwencje dla klubu) to top 5, można dyskutować o kolejności. Potem możemy zacząć liczyć spadki.
Co ciekawe za dwa z wyżej wymienionych odpowiada Misiek.

@Lucjusz - cieżko powiedzieć, bo koleś miał jakieś urazy i z jakiegoś powodu pozostawał bez klubu. Pytanie jak ze zdrowiem Elvisa.

Poletanović oficjalnie sprzedany, podobno 400 tys. zł.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.06.2022 o godz. 15:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując