Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 09.06.2022, 09:58
O ile zostanie Biegański, to sytuacja z młodzieżowcem jest w miarę komfortowa.
Oprócz niego Duda i Hoyo powalczą o skład.

Co do obcokrajowców spoza UE: Poletanovic zostanie sprzedany a Hugi dostał pewnie wolną rękę w poszukiwaniu klubu.
Zostaną nasze wieżowce, Młot i Fajtłapić ale wątpię, żeby byli razem na boisku.
Basha ma bodajże szwajcarski paszport, więc się do limitu nie wlicza.
Pytanie jak z Cisse, który ponoć również ma zostać. Czy on ma jakiś paszport UE?

A co do pożegnań - są jeszcze 4 dni, więc spokojnie 4 komunikaty: Żukow, Kieszek, Savic i może Sadlok?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując