|
Nie da się wprowadzać młodziaków jak nie ma się kręgosłupu druzyny, czyli min. 7-8 pewniaków do 11. Wtedy można próbować dokładać 1-2 młodych do grania. A u nas co okienko jest wymiana na każdej pozycji, młodzi, nieopierzeni jak nie są jakimiś mega kotami sobie nie poradzą w takich warunkach. Musimy ustabilizować trzon zespołu i wtedy dokładać młodych. Nie pamiętam kiedy zagralismy 2 mecze z rzędu w takim samym składzie.
|