Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23321
Stary 08.06.2022, 16:06
Cytat:
Dużo gorzej szło z planem na tych pilkarzy i wprowadzaniem go w życie.
Dlatego właśnie ich do transferu Kraków jako miasto nie zachęci. Wiadomo, ze talentów na skalę Mbape nie ściągniemy i im nie zapłacimy milionów w wieku 17 czy 20 lat, także kasa się ich nie przekona, miasto fajne ale chyba takie młodziaki teraz mają trochę oleju w głowie i patrzą też na to jak się mogą rozwinąć = zarobić fajną kasę w dość bliskiej perspektywie, bo mając już 19-21 lat i nawet gdyby od nas poszli do Legii czy Lecha to kasa już wtedy by się im zgadzała.

Jeśli u nas każdy talent czy "talent" ginie to nie brzmi to zachęcająco dla tych młodych ludzi. Przez ostatnie lata to raczej jest trend odwrotny, czyli młodzi uciekają z Wisły jak z tonącego okrętu, a ci co zostają to albo na tyle słabi, że nie mają gdzie iść dalej, wiadomo, że i tak się nie rozwiną, albo ich nasz klub sprowadza do poziomu mizernego. I tak to się kończy, że te chłopaki z jakimś niby talentem stają sie bezużytecznym szrotem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując