Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23315
Stary 08.06.2022, 13:31
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Drużyna rezerw to koszt ok 400 tys zl rocznie.. ile chłopaków mogłoby się dzieki temu wybić ? ilu piłkarzy mogłoby się ogrywać po kontuzjach ? wystarczy, że jeden piłkarz na kilka lat skorzysta i odpali z formą to by się zwróciło, ja tego kompletnie nie rozumiem, praktycznie wszystkie kluby esy mają rezerwy.. a lech to nawet jest blisko awansu do 1 ligi, gdzie graliby z nami.. wstyd
lech nie awansuje do 1 ligi bo max dla rezerw tj. trzeci poziom rozgrywkowy.
A poza tym teoretycznie się oczywiście z Tobą zgadzam, a praktycznie pewnie przyszedłby kolejny wujek albo kolega bez pracy i kopaliby sie po czołach tak samo jak pierwsza drużyna.
Nie było rezerw jak było więcej pieniędzy to tym bardziej nie będzie teraz.
Odpowiedz cytując