|
Z tymi rezerwami to jest tak, że są troszkę "przereklamowane" od czasu, jak PZPN wymyślił durne przepisy ograniczające możliwość wystawiania w nich piłkarzy, którzy rozegrali określoną (niską!) liczbę meczów w pierwszej drużynie.
W praktyce oznacza to, że zawodnicy z kadry meczowej pierwszego zespołu powyżej 23 roku życia praktycznie nie mają szans na wykorzystanie rezerw do dojścia do formy w trakcie sezonu.
|