Temat
:
Wisła Kraków w 1 lidze. Kto zostanie,a kto odejdzie?
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
506
08.06.2022, 12:38
Matko jedyna jak mnie śmieszą te zdania o dużej róznicy sportowej pomiędzy naszą ekstraklasą a 1 ligą xD Żyjecie na innej planecie chyba. 1 liga nas zje... tyle w temacie.
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator