Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
 
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 08.06.2022, 12:38
Matko jedyna jak mnie śmieszą te zdania o dużej róznicy sportowej pomiędzy naszą ekstraklasą a 1 ligą xD Żyjecie na innej planecie chyba. 1 liga nas zje... tyle w temacie.
Odpowiedz cytując