|
Nie róbmy sobie jaj, że nas nie było stać na rezerwy do tej pory, bo to brzmi komicznie.
Jak na dłoni widać, że nasze "talenty" wpychane na siłę do ekstraklasy to było rozwiązanie idiotyczne, które w żaden sposób nie przyspieszyło ich rozwoju. Rezerwy nawet na poziomie 4 ligi, to idealny szlif i dobre miejsce na kontakt z piłką seniorską.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|