Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23310
Stary 08.06.2022, 12:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To co mówił Pasieczny... Dużo mówił.

Powód jest finansowy, żaden inny. Wyliczyli sobie że poniżej 4 ligi nie ma sensu utrzymywać rezerw, bo poziom jest za niski, ale już 4 poziom kosztuje tyle że nas nie stać.

Ja bym wolał zamiast oldboyów utrzymywać rezerwy, ale co ja tam się znam.
Pisząc o 4 lidze masz na myśli 4 poziom rozgrywek, czyli 3 ligę?
Upewniam się, bo to jednak istotna różnica jeżeli chodzi o koszty.
W tym sezonie mieli grać w 4 lidze (5 poziom rozgrywek) - tutaj koszty nie są wysokie, choć poziom sportowy oczywiście zbyt niskim, patrząc docelowo.
Optymalna w naszym układzie byłaby 3 liga, tak jak rezerwy sąsiadki. Tam już są konkretni rywale jak dla naszej młodzieży i zaplecza. Koszty oczywiście sporo wyższe niż w lidze 4 ale...co my, jako klub 1 ligowy możemy obecnie zaproponować jakiemuś 17 latkowi? Tak jak ściągneliśmy Starzyńskiego, Bartonia, Skrobańskiego czy ostatnio tego Gruszeckiego? Jaką wizję rozwoju?
W Akademii cięcia wydatków (choć pewnie akurat U-17 i U-18 w najmniejszym stopniu, bardziej najmłodsze roczniki), rezerw brak. A czy uda się ich upchać wszystkich po 2-3 lidze?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując