Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23308
Stary 08.06.2022, 12:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To co mówił Pasieczny... Dużo mówił.

Powód jest finansowy, żaden inny. Wyliczyli sobie że poniżej 4 ligi nie ma sensu utrzymywać rezerw, bo poziom jest za niski, ale już 4 poziom kosztuje tyle że nas nie stać.

Ja bym wolał zamiast oldboyów utrzymywać rezerwy, ale co ja tam się znam.
Ale przestań powtarzać te brednie.Z takim budżetem jaki mieliśmy w zeszłym sezonie tylko głupi uwierzy że nie stać nas na drugą drużynę.Przecież ci piłkarze i tak są na kontraktach.Co innego koszt prowadzenia drużyny w 4 lidze dla klubów które właśnie w tej lidze maja pierwszą drużynę a co innego dla klubów które ogrywają tam swoje zaplecze piłkarskie
Odpowiedz cytując