sandomingo napisał(a):

Czy ja wiem?
Biegański (Broda)
Gruszkowski, Colley, Szota (Hoyo), Ring
Kuveljic, Plewka, Duda
Cisse, Fernandez, Mlynski.
To nie jest sklad na awans ale też daleko od śmiesznego.
|
To jest skład na walkę o utrzymanie w I lidze... poza Fernandezem kto ma kreować akcje i strzelać gole?! Wyobraźmi sobie, że z tego składu wypada Hiszpan... i robimy za czerwoną latarnie...