Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 07.06.2022, 13:11
Pytanie co masz na myśli mówiąc "trzon zespołu".

Z meczu z Radomniakiem na jesień zostanie może 2-3 zawodników z pierwszej 11.

Trzonu zespołu nie ma. W zasadzie ten zespół w ogóle nie miał kręgosłupa. Ujalbym to tak, że jeśli z tej zbieraniny (poza Polakami) zostanie LF, Colley, Hanousek/Ring to będzie wystarczające. I tak jeden za drugiego nie miał zamiaru walczyć. Jedyny plus z tego że zostanie więcej zawodników to fakt, że znają podstawy taktyki Brzeczka oraz oszczędzimy kasę na prowizjach menagerskich.
Odpowiedz cytując