Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 07.06.2022, 12:49
s1mone napisał(a):Wyświetl post
To patrząc na brak informacji o rozwiązaniach kontraktów - najprawdopodobniej zostanie u nas lwia część składu z poprzedniej rundy. Jest to dobra wiadomość w kontekście szansy na szybki awans, gorsza w kontekście finansów.

Na pewno fani z serii - "wypier...ić wszystkich w kosmos gołymi rękoma!" będą zawiedzeni. Dla mnie jest to dobra wiadomość.
Spokojnie, idę o zakład że będzie przynajmniej 1 komunikat a w nim" dziękujemy za grę zawodnikowi X Y Z ZZ XX i CC. Czasami się zresztą to praktykuje i poda szereg nazwisk najemników dziękując w ich wkład w spadek klubu.

Kolejny raz przypomnę, wraz z wypożyczonymi mamy na kontraktach 39 zawodnikow. Do tego musimy się wzmocnic kimś z 1 ligi na newralgicznych pozycjach. Przecież tu musi być redukcja kadry o 15-20 nazwisk.
Odpowiedz cytując