|
Dla Fernandeza z pewnością zostanie utworzony komin - jego kontrakt i tak był wysoki a przy aktywowaniu przez klub opcji przedłużenia klub musi dać podwyżkę 20% - takie są przepisy.
Więc gość będzie zarabiał o 20% więcej niż w Ekstraklapie.
Takiego kontraktu 1 liga jeszcze chyba nie widziała!
Oby był tego wart...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|