Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 07.06.2022, 12:45
Dla Fernandeza z pewnością zostanie utworzony komin - jego kontrakt i tak był wysoki a przy aktywowaniu przez klub opcji przedłużenia klub musi dać podwyżkę 20% - takie są przepisy.
Więc gość będzie zarabiał o 20% więcej niż w Ekstraklapie.
Takiego kontraktu 1 liga jeszcze chyba nie widziała!

Oby był tego wart...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując