|
Czytałem komentarze również kibiców Pogonii i większość wypowiadała się pozytywnie o Łasickim, co prawda mało grał, ale wszyscy zgodnie pisali, że spokojnie w dolnej połówce esy powinien grać, a nie u nas.. więc jeśli młody polak jeszcze prosperujący do nas dołączy to ja bedę zadowolony
|