Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23302
Stary 07.06.2022, 12:34
Czytałem komentarze również kibiców Pogonii i większość wypowiadała się pozytywnie o Łasickim, co prawda mało grał, ale wszyscy zgodnie pisali, że spokojnie w dolnej połówce esy powinien grać, a nie u nas.. więc jeśli młody polak jeszcze prosperujący do nas dołączy to ja bedę zadowolony
Odpowiedz cytując