|
Wydaje mi się, że dla Fernandeza i tak zostanie zrobiony komin płacowy, ale wydaje mi się, że warto.. jeśli ominą go kontuzje to wg mnie gwarant 15-20 bramek w 1 lidze, zresztą w ekstraklasie pewnie nastukałby koło 10-15 goli w całym sezonie, Brzęczek sam mówi, że to nasz najlepszy gracz, jeśli zostanie będę w pozytywnym szoku
|