Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23301
Stary 07.06.2022, 11:48
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Z tych 4 niewymienionych 3 pozostałych gra w 3 lidze, gdzie sezon kończy się po 13.06. więc siłą rzeczy nie mogą być w poniedziałek na treningu.

Co do Mehremica - zobaczymy jak to się rozwinie.
Czysto piłkarsko - na 1 ligę to byłoby wzmocnienie. Ale aspekt finansowo-organizacyjny jest oczywiście niewiadomą.
W gwoli ścisłości w 3 lidze dwa dwoch , trzeci z młodych grał w Garbarni (Warczak), ale chłopak nie ma szans na przebicie pewnego poziomu
Odpowiedz cytując