sandomingo napisał(a):

Z tych 4 niewymienionych 3 pozostałych gra w 3 lidze, gdzie sezon kończy się po 13.06. więc siłą rzeczy nie mogą być w poniedziałek na treningu.
Co do Mehremica - zobaczymy jak to się rozwinie.
Czysto piłkarsko - na 1 ligę to byłoby wzmocnienie. Ale aspekt finansowo-organizacyjny jest oczywiście niewiadomą.
|
W gwoli ścisłości w 3 lidze dwa dwoch , trzeci z młodych grał w Garbarni (Warczak), ale chłopak nie ma szans na przebicie pewnego poziomu